Kamil Mrva Architects

JAK NÁS MŮŽETE KONTAKTOVAT?

Chcete-li poptat vypracování návrhu a/nebo projektu >

Budeme rádi a předem Vám děkujeme za projevenou důvěru. Doporučujeme Vám, abyste se seznámili s tím, jak obvykle probíhá spolupráce s námi a jaké informace je nám vhodné hned v úvodu sdělit – vše potřebné naleznete zde>. Následně nás prosím kontaktujte zprávou na adresu studio@mrva.net. Ozveme se Vám co nejdříve a domluvíme se na schůzce nebo nabídce.

Potřebujete-li podklady pro publikování >

Rádi Vám poskytneme tiskové materiály k publikování našich realizací a projektů, zprostředkujeme návštěvu vybraných staveb či vyjdeme vstříc jiným Vašim požadavkům. Kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese press@mrva.net, nebo telefonicky na čísle +420 739 575 755. Prosíme Vás, abyste nepoužívali naše materiály bez předchozí domluvy, jsou autorským dílem; zároveň žádáme o zaslání článku k závěrečné kontrole před jeho publikováním a prosíme o zaslání 3 ks časopisu nebo publikace, ve které je naše práce uveřejněná.

Chcete-li pro nás pracovat >

V současné době bohužel nenabízíme žádná volná pracovní místa. Pokud byste nás i přes to rádi oslovili, využijte prosím adresu job@mrva.net. Svá portfolia prosím zasílejte jako přílohu zprávy ve formátu .pdf o velikosti do 5 MB. Omlouváme se, ale v případě, že v dané chvíli nemáme volná pracovní místa, je nad naše síly na jednotlivé žádosti odpovídat či potvrzovat jejich přijetí. Děkujeme za pochopení.

Chcete-li s námi spolupracovat >

Chcete-li nám nabídnout své služby v oblasti projektování, kontaktujte nás prosím na adrese job@mrva.net. Jsme otevření externí spolupráci s projektanty všech profesí.

Chcete-li nabídnout své služby nebo produkty >

Nabídky komerčního charakteru prosím zašlete na studio@mrva.net, dostanou se tak ke všem členům našeho týmu. Uvítáme i zaslání tištěných infomateriálů a katalogů. Prosíme Vás o jednorázové nabídky, nepřejeme si být zařazováni mezi příjemce pravidelných komerčních sdělení, neudělíme-li k tomu předchozí souhlas. Bez zaslání nabídky e-mailem a předchozí domluvy nás prosím osobně nenavštěvujte – s největší pravděpodobností nebudeme mít čas k tomu, abychom se Vám v danou chvíli věnovali.

Sídlo, studio Kopřivnice

Kamil Mrva Architects, s.r.o.

Záhumenní 1358/30c
742 21 Kopřivnice

tel.: +420 556 811 850+420 739 575 755
e-mail: studio@mrva.net

IČ: 28647611
DIČ: CZ28647611

Společnost Kamil Mrva Architects, s.r.o., je zapsaná v OR vedeném KS v Ostravě, oddíl C, vložka 36663.