CNA - CENTRUM NOVÉ ARCHITEKTURY

21 / 04 / 2011

Den otevřených dveří v architektonickém ateliéru ATOS-6

Ve dnech 13. a 27. dubna 2011 proběhne den otevřených dveří v prostorách ostravského architektonického ateliéru ATOS-6. Akce se koná v rámci festivalu architektury Architecture Week Ostrava 2011.

Den otevřených dveří je příležitostí pro všechny, kdo chtějí poznat práci architekta, diskutovat o problémech výstavby a možnostech jejich řešení, seznámit se s plány na další rozvoj města Ostravy.

Vždy od 9-11 a 13-16 hodin bude probíhat komentovaná prohlídka architektonických pracovišť, k vidění bude výstava projektů i dokumentace hotových staveb formou fotodokumentací a videoprojekcí, nabídnuta bude možnost konzultací a poradenství.

Po oba dny od 16. hodin proběhne prezentace s přednáškou Ing. arch. Radima Václavíka na téma „Architektura rodinných domů“, od 17. hodin pak představení projektu „Revitalizace Komenského sadů“ s následnou diskusí nad dalšími záměry rozvoje regionu.

Mezinárodní festival Architecture Week probíhá v celé řadě evropských měst s cílem přiblížit moderní a současnou architekturu nejširší veřejnosti. V Ostravě probíhá již třetí ročník ve dnech 4. – 28. 4. 2011.

ATOS-6, spol. s r.o., U jeslí 310/10, Ostrava - Muglinov
www.atos6.cz

©2022 CNA / Code Umlauf / Design Kazik /  klic  xhtml valid, css valid