CNA - CENTRUM NOVÉ ARCHITEKTURY

08 / 06 / 2007

Salón dřevostaveb v Ostravě

Dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy Salon dřevostaveb 2007, která se uskuteční ve čtvrtek 7. června 2007 v 18 hodin v galerii Centrum nové architektury v Ostravě.
Výstava představí 2. ročník Salonu dřevostaveb, největší české přehlídky architektury dřevostaveb a staveb s použitím dřeva. Zahájení výstavy uvedou Ing. arch. Pavel Horák, garant projektu, a Ing. arch. Kamil Mrva, místopředseda CNA.

Výstava potrvá do 29. 6. 2007, otevřeno v pracovní dny 9 – 16 hodin.

Více informací na http://www.salondrevostaveb.cz/

Termín: 7.6.2007 - 29.6.2007

Vernisáž

Ve čtvrtek 7.6. byla v Centru nové architektury zahájena vernisáž ostravské presentace Salonu dřevostaveb 2007. Výstava představuje 2. ročník největší české nesoutěžní přehlídky architektury dřevostaveb a staveb s použitím dřeva.
Výstavu zahájil architekt Kamil Mrva, místopředseda CNA. Poukázal na to, že dřevo je po staletí osvědčeným stavebním materiálem, který se i dnes v rukou dobrého architekta může stát mistrovským dílem.
O historii a perspektivách salonu pak pohovořil architekt Pavel Horák, garant projektu.
Výstava potrvá do 29.6.2007 a je přístupná ve všední dny od 9 do 16 hodin. Pro zájemce je k zakoupení katalog výstavy - Ročenka dřevostaveb.

http://www.cnarch.cz/obrazky/novinky-akce-vystavy/salon-drevostaveb-v-ostrave/nahledy-vernisaze/1.jpg http://www.cnarch.cz/obrazky/novinky-akce-vystavy/salon-drevostaveb-v-ostrave/nahledy-vernisaze/2.jpg http://www.cnarch.cz/obrazky/novinky-akce-vystavy/salon-drevostaveb-v-ostrave/nahledy-vernisaze/3.jpg http://www.cnarch.cz/obrazky/novinky-akce-vystavy/salon-drevostaveb-v-ostrave/nahledy-vernisaze/4.jpg

©2022 CNA / Code Umlauf / Design Kazik /  klic  xhtml valid, css valid